VESELÉ ŠITÍ - MASOPUSTNÍ MAŠKARA

NÁMĚTY PRO DĚTI A JEJICH RODIČE

Milí rodiče, milé děti,

tato doba není příjemná pro nikoho z nás. Jaro je jedno z nejkrásnějších období, které si ve školce umíme patřičně užít. Bohužel tuto moznost momentálně nemáme a proto jsme si pro Vás připravili různé zajímavé odkazy na činnosti pro děti a rodiče doma. Na činnosti výtvarné, pohybové, pokusy, a další. Zároveň jsme zřídili sdílený disk, kde budeme přidávat pracovní listy, které si můžete vytisknout a doma na nich společně pracovat. Vše je zcela dobrovolné a záleží na Vás, zda tohoto využijete. Přejeme Vám za celý tým naší mateřinky spoustu sil a energie a věříme, že brzy bude vše jako dřív.

Držte se!

Jak zabavit děti? Zapojte je do všech domácích činností, nechte je, ať vám pomáhají, při vaření, úklidu, práci na zahradě, péči o květiny, domácí mazlíčky. Podpořte jejich samostatnost, zvídavost. Kreslete, malujte, podporujte je v objevování, hýbejte se, čtěte společně, využijte pěkného počasí a choďte ven.

Náměty na pohybové činnosti

Tělocvik on-line

Pohybové hry na doma

Pravolevá orientace s pohybem

Inspirace na venkovní aktivity

Trenér dětí - aktivity na facebooku

Legrace venku

Náměty na tvoření

Kreativní stránky na facebooku

Úkoly nejen pro předškoláky

Pracovní listy a jiné náměty pro děti z mateřské školy

Tvořeníčko tvoření

Pokusy a jiná zábava

Foukací housenka

Pokusy s mlékem a barvami

Koloběh vody

Paxi - Koloběh vody

Domácí plastelína

Co by měly děti zažít před tím, než půjdou do školy.

Písničky

Odkaz na karaoke k písničce: Jaro, léto, podzim, zima

Odkaz na sdílený disk:

Sdílený disk MŠ Závišice - písničky

Sdílený disk MŠ Závišice - pracovní listy

ŠKOLNÍ JÍDELNA V DOBĚ UZAVŘENÍ ZŠ A MŠ

Z důvodu nízkého zájmu žáků o obědy, nebude školní jídelna v době uzavření vařit.

OMEZENÍ PROVOZU MŠ

OMEZENÍ PROVOZU

V Závišicích 27. 2. 2021

Vážení rodiče,

na základě usnesení vlády České republiky ze dne 26. února 2021 č. 200 o přijetí krizového opatření, se omezuje provoz mateřských škol. Prosím nevoďte tedy děti od 1. 3. 2021 do mateřské školy. Provoz je usnesením omezen prozatím do 21. 3. 2021. Mateřská škola zařídí distanční vzdělávání předškoláků na základě metodiky MŠMT, kterou by měla obdržet začátkem příštího týdne. Ošetřovné si mohou rodiče sami vyžádat na portále ČSSZ, odkaz zde: https://www.cssz.cz/web/cz/aktualni-informace-k-osetrovnemu - toto již škola nezajišťuje.

Přejeme Vám v dalších dnech mnoho zdraví.

Mgr. et Mgr. Šárka Chalupová

Ředitelka ZŠ a MŠ Závišice

INFORMACE PRO RODIČE

PLÁNUJEME NA ÚNOR