Jablíčkový den - výsledky

Ve středu 4.10. provoněla naší školu vůně čerstvě upečených jablečných buchet. Na naší škole se totiž konal 4. ročník soutěže " Jablíčkový den". Soutěžilo se ve dvou disciplínách, a to " O nejkrásnější jablíčko" a " O nejchutnější jablkovou buchtu". Děti, které přidělovaly vystaveným jablíčkům a buchtám hlasovací kuličky, rozhodly takto:

O nejchutnější buchtu:1. Erik Oborný  (24 hlasů)

                                       2. Hedvika Procházková (21 hlasů)

                                       3. Martin Moric (19 hlasů)

O nejkrásnější jablko: 1. Valerie Hladká (18 hlasů) 

                                      2. Nela Michálková (12 hlasů)

                                      3. Dorotka Procházková (11 hlasů)

A jak vystavené buchty a koláče dopadly? Děti je všechny s chutí snědly!! 

Back to Top