Třídní schůzky - 10. 9. 2019

V úterý 10. 9. se v 15:30 konají ve třídách hromadné třídní schůzky.

Zahájení plaveckého výcviku - 9. 9. 2019

Plavecký výcvik v tomto šk. roce bude probíhat ve všech ročnících již od 9. 9.  (10 lekcí), a to vždy v pondělí od 9:10 do 10:25.

Na bazén si děti vezmou: plavky, ručník, mýdlo, dívky gumičku na vlasy a dle uvážení pl. čepici.

Zahájení školního roku 2019/2020 - 2. 9. 2019

Nový školní rok bude zahájen v pondělí 2. 9. 2019 v 8 hodin v tělocvičně školy. Po krátkém přivítání se všichni přesuneme do tříd, ve kterých se s žáky přivítají jejich třídní učitelé. Vyučování bude tento první den ukončeno v 8:30  již tradičním zmrzlinovým pohárem " U Kremlů".

Provoz šk. družiny a šk. jídelny bude zahájen od 3. 9. 2019.

V úterý 3. 9. končí vyučování ve všech ročnících v 11:30.

Vyučování podle rozvrhu bude zahájeno v pondělí 9. 9. 2019. Od středy 4.9. do pátku 6.9. končí vyučování ve všech ročnících v 11:40.

Pomůcky pro šk. rok 2019/2020

!!!    Sešity jsou zakoupeny školou a vyúčtovány.!!!

• Obaly na učebnice a sešity
  • 3 tužky (trojhranné, silné, doporučuji Stabilo EASY graph)
  • Pastelky trojhranné
  •  Desky na písmena
  • Papuče s plnou patou
  • Cvičební úbor: tričko, kraťasy nebo tepláky, botasky nebo jarmilky v plátěném pytlíku
  • Zástěrka na výtvarnou výchovu
  • Prostírání na svačinu

• Nůžky
  • Lepidlo tuhé (větší váleček, nejlépe Kores)
  • 3 trojhranné tužky č. 2
  • Strouhátko
  • Trojhranné pastelky (nejlépe hrubé)
  • Pero
  • Voskové pastelky
  • Temperové barvy
  • 3 štětce (1 x plochý, 2 x kulatý)
  • Modelína
  • Fixy
  • Rovné pravítko 20 cm
  • Igelit na zakrytí lavice
  • Papuče s plnou patou
  • Cvičební úbor: tričko, kraťasy nebo tepláky, botasky nebo jarmilky v plátěném pytlíku

3. – 5. ročník

• Nůžky
  • Lepidlo tuhé (větší váleček, nejlépe Kores)
  • 3 trojhranné tužky č. 2
  • 1 tužka č. 3
  • Strouhátko
  • Trojhranné pastelky (nejlépe hrubé)
  • Pero
  • Voskové pastelky
  • Temperové barvy
  • 3 štětce (1 x plochý, 2 x kulatý)
  • Modelína
  • Fixy
  • Rovné pravítko 30 cm
  • Trojúhelník s ryskou
  • Kružítko
  • Igelit na zakrytí lavice

Cvičení v přírodě se nekoná - 26. 6. 2019

Ve středu 26. 6. se cvičení v přírodě ruší. Děti si mohou vzít převlečení pro případ, že bychom se šli na školní zahradu sprchovat v mlhovišti. Děkujeme za pochopení.

Poslední týden šk. roku 2018/2019

Od 24. 6. do 27. 6. končí vyučování ve všech ročnících v 11.40.

Ve středu 26. 6. proběhne cvičení v přírodě. S sebou sportovní oblečení, svačinu, pití a pokrývku hlavy. Za nepříznivého počasí se akce ruší.

Ve čtvrtek 27. 6. jdeme na mysliveckou chatu opékat s myslivci špekáčky. Děti budou mít sportovní oblečení.

V pátek 28. 6. bude rozdáno vysvědčení. V 8:30 se všichni společně přesuneme do pohostinství "U Kremlů", kde si děti pochutnají na zmrzlinovém poháru, na který je již tradičně zve pan starosta. Zde si také své děti v 8:45 můžete vyzvednout. Do školy se žáci už nebudou vracet. Oběd ani odpolední družina již 28. 6. není.

Okresní kolo v atletickém čtyřboji - 21. 6. 2019

V pátek 21. 6. se na hřišti v Závišicích uskuteční okresní kolo závodů malotřídních škol v atletickém čtyřboji. Závodit se bude v těchto disciplínách: běh na 50 metrů, skok do dálky, hod kriketovým míčkem a běh na 300 metrů. Naší školu budou reprezentovat tito atleti: Jakub Jašek, Michal Hyvnar, Kamil Bartoš, Lukáš Bartoš, Valerie Hladká, Tereza Ficbauerová, Barbora Najvarová a Karolína Šimíčková. Držíme palce.

Pasování na čtenáře a rozloučení s žáky 5. ročníku - 25. 6. 2019

V úterý 25. 6. proběhne již tradiční pasování prvňáčků na čtenáře a rozloučení s žáky 5. ročníku.

Akce proběhne v zasedací místnosti OBECNÍHO ÚŘADU a bude rozdělena do dvou samostatných bloků.

Pasování na čtenáře - 16:00

Rozloučení s 5. ročníkem - 16:30

Focení tříd - 5. 6. 2019

Ve středu 5. června proběhne tradiční focení žáků - pouze celé třídní kolektivy.

Ukončení činnosti zájmových útvarů - 31. 5. 2019

V měsíci květnu bude ukončena činnost zájmových útvarů (míčové hry, mažoretky, dramatický.......) ve šk. roce 2018/2019.

Vzdělávací akce pro rodiče - MAP Kopřivnice