LYŽAŘSKÝ VÝCVIK - 1. TŘÍDA

Cvičení v přírodě - 9. 11. 2018

V pátek 9. listopadu se v naší škole uskuteční "Cvičení v přírodě". Děti přijdou do školy sportovně oblečeny. Do batůžku si vezmou svačinu, pití, pláštěnku a dle zájmu i špekáček na opečení (jdeme na Borovecké rybníky).  Do školy bychom se měli vrátit okolo půl dvanácté. Akce se koná jen za pěkného počasí. Vyučování tento den končí po návratu z cvičení.

Svačinkový den - 22. 10. 2018

Naše škola pořádá prvním rokem "Svačinkový den".

O co se jedná?

Děti si společně s rodiči připraví svačinku (muffiny, dortíky, bábovku, sladké, slané, dle fantazie každého) a donesou ji na daný den do školy. Ostatní žáci si budou moci svačinku zakoupit za symbolickou cenu (5 korun). Tato akce bude probíhat jednotlivě v každém ročníku. Děti si procvičí jak matematické znalosti, tak komunikaci a zároveň si zpříjemní den ve škole spolu se svými spolužáky. Za peníze si žáci mohou zakoupit pomůcky, hry, knihy do svých tříd nebo si peníze ušetřit jako příspěvek na školní výlet.

1. SVAČINKOVÝ DEN proběhne v pondělí 22. 10. 2018 a jeho přípravu budou mít na starosti žáci 2. ročníku.

Lyžařský výcvik - 18. - 22. 2. 2019 (4. - 5.r.)

Termín - 18. - 22. 2. 2019

Místo - sjezdovka Kopřivnice (Červený kámen)

Kdo - žáci 4. - 5. ročníku (maximálně 25 dětí - 2 skupiny po 10 dětech, které povedou instruktoři lyžování). Volná místa doplníme žáky nižších ročníků.

Cena - bude upřesněna

Doprovod - Blanka Chmelařová, Šárka Chalupová

Odjezd bude vždy ráno v 8:00 od školy a návrat kolem 12:30, opět ke škole.

Focení prvňáčků - 21. 9. 2018

V pátek 21.9.  proběhne v 8 hodin v I. třídě tradiční focení prvňáčků.

ČLENSKÁ SCHŮZE SPOLKU RODIČŮ - účast nutná!!!

Třídní schůzky - 11. 9. 2018

V úterý 11. 9. se v 15:30 konají ve třídách hromadné třídní schůzky.

Zahájení školního roku - 3. 9. 2018

Začátek školního roku

Po dvou měsících jsme se 3. září 2018 opět sešli, abychom společně zahájili nový školní rok 2018/2019 v Závišicích.

V letošním roce nastoupilo do 1. ročníku celkem 11 dětí a celkově zasedlo do lavic 58 žáků.

Po úvodním proslovu paní ředitelky se žáci rozešli se svými rodiči a učiteli podívat do tříd.

Sladkou tečku na závěr zahájení školního roku nám opět připravil pan starosta, který nás pozval do "Kremla" na velký pohár.

Přejeme všem dětem i rodičům úspěšný školní rok, trpělivost při práci a radost z úspěchů.

Učitelský sbor

Zahájení plaveckého výcviku - 10. 9. 2018

Plavecký výcvik v tomto šk. roce bude probíhat ve všech ročnících již od 10. 9.  (10 lekcí), a to vždy v pondělí od 9:30 do 10:45.

Na bazén si děti vezmou: plavky, ručník, mýdlo, dívky gumičku na vlasy a dle uvážení pl. čepici.

Pomůcky pro šk. rok 2018/2019

!!!!    Sešity jsou zakoupeny školou a vyúčtovány.!!!

• Obaly na učebnice a sešity
  • 3 tužky (trojhranné, silné, doporučuji Stabilo EASY graph)
  • Pastelky trojhranné
  •  Desky na písmena