Focení prvňáčků - 21. 9. 2018

V pátek 21.9.  proběhne v 8 hodin v I. třídě tradiční focení prvňáčků.

ČLENSKÁ SCHŮZE SPOLKU RODIČŮ - účast nutná!!!

Třídní schůzky - 11. 9. 2018

V úterý 11. 9. se v 15:30 konají ve třídách hromadné třídní schůzky.

Zahájení školního roku - 3. 9. 2018

Začátek školního roku

Po dvou měsících jsme se 3. září 2018 opět sešli, abychom společně zahájili nový školní rok 2018/2019 v Závišicích.

V letošním roce nastoupilo do 1. ročníku celkem 11 dětí a celkově zasedlo do lavic 58 žáků.

Po úvodním proslovu paní ředitelky se žáci rozešli se svými rodiči a učiteli podívat do tříd.

Sladkou tečku na závěr zahájení školního roku nám opět připravil pan starosta, který nás pozval do "Kremla" na velký pohár.

Přejeme všem dětem i rodičům úspěšný školní rok, trpělivost při práci a radost z úspěchů.

Učitelský sbor

Zahájení plaveckého výcviku - 10. 9. 2018

Plavecký výcvik v tomto šk. roce bude probíhat ve všech ročnících již od 10. 9.  (10 lekcí), a to vždy v pondělí od 9:30 do 10:45.

Na bazén si děti vezmou: plavky, ručník, mýdlo, dívky gumičku na vlasy a dle uvážení pl. čepici.

Pomůcky pro šk. rok 2018/2019

!!!!    Sešity jsou zakoupeny školou a vyúčtovány.!!!

• Obaly na učebnice a sešity
  • 3 tužky (trojhranné, silné, doporučuji Stabilo EASY graph)
  • Pastelky trojhranné
  •  Desky na písmena
  • Papuče s plnou patou
  • Cvičební úbor: tričko, kraťasy nebo tepláky, botasky nebo jarmilky v plátěném pytlíku
  • Zástěrka na výtvarnou výchovu
  • Prostírání na svačinu

• Nůžky
  • Lepidlo tuhé (větší váleček, nejlépe Kores)
  • 3 trojhranné tužky č. 2
  • Strouhátko
  • Trojhranné pastelky (nejlépe hrubé)
  • Pero
  • Voskové pastelky
  • Vodové barvy
  • 3 štětce (1 x plochý, 2 x kulatý)
  • Modelína
  • Fixy
  • Rovné pravítko 20 cm
  • Igelit na zakrytí lavice
  • Papuče s plnou patou
  • Cvičební úbor: tričko, kraťasy nebo tepláky, botasky nebo jarmilky v plátěném pytlíku

3. – 5. ročník

• Nůžky
  • Lepidlo tuhé (větší váleček, nejlépe Kores)
  • 3 trojhranné tužky č. 2
  • 1 tužka č. 3
  • Strouhátko
  • Trojhranné pastelky (nejlépe hrubé)
  • Pero
  • Voskové pastelky
  • Vodové barvy
  • 3 štětce (1 x plochý, 2 x kulatý)
  • Modelína
  • Fixy
  • Rovné pravítko 30 cm
  • Trojúhelník s ryskou
  • Kružítko
  • Igelit na zakrytí lavice

Zahájení šk. roku 2018/2019 - 3. 9. 2018

Nový školní rok bude zahájen v pondělí 3. 9. 2018 v 8 hodin v tělocvičně školy. Po krátkém přivítání se všichni přesuneme do tříd, ve kterých se s žáky přivítají jejich třídní učitelé. Vyučování bude tento první den ukončeno v 8:30  již tradičním zmrzlinovým pohárem " U Kremlů".

Provoz šk. družiny a šk. jídelny bude zahájen od 4. 9. 2018.

V úterý 4. 9. končí vyučování ve všech ročnících v 11:30.

Vyučování podle rozvrhu bude zahájeno ve středu 5. 9. 2018. Od středy 5.9. do pátku 7.9. končí vyučování ve všech ročnících v 11:40.

Poslední týden šk. roku 2017/2018

V pátek 22. 6. a v týdnu od 25. 6. do 28. 6. bude končit vyučování ve všech ročnících v 11:40.

V pátek 29. 6. bude rozdáno vysvědčení za II. pololetí šk. roku 2017/2018. V 8:30 se všichni společně přesuneme do pohostinství "U Kremlů", kde si děti pochutnají na zmrzlinovém poháru, na který je již tradičně zve pan starosta. V 9 hodin si rodiče své děti, v již zmíněném pohostinství, vyzvednou. Do školy se již žáci nebudou vracet.

Oběd ani odpolední družina již 29. 6. není.

Dudekšou - 28. 6. 2018

Ve čtvrtek 28.6. proběhne v naší škole beseda s ilustrátorem dětských knih Adolfem Dudkem. Pokud mají děti doma knihu ilustrovanou tímto malířem, mohou si ji přinést a nechat p.Dudkem podepsat.

Opékání s myslivci - 27. 6. 2018

Ve středu 27.6. jdeme na mysliveckou chatu opékat s myslivci špekáčky. Za to, že jsme pro zvířátka pilně sbírali na podzim kaštany a žaludy, nám špekáčky a vše ostatní zajistí naši hodní myslivci. Děti budou mít sportovní oblečení.