ŠKOLNÍ JÍDELNA V DOBĚ UZAVŘENÍ ZŠ A MŠ

Z důvodu nízkého zájmu žáků o obědy, nebude školní jídelna v době uzavření vařit.

Uzavření škol od 1. 3. 2021

Uzavření škol od 1. 3.2021

Rozhodnutím vlády dochází od 1. 3.2021 k dočasnému uzavření všech škol a školských zařízení, a to minimálně do neděle 21.3.

Možnost individuálních konzultačních hodin pro žáky zůstává v platnosti i nadále, pokud se tedy vláda ČR potažmo MŠMT nerozhodne opět jinak.

Po tuto dobu přechází na distanční způsob vzdělávání také žáci 1. až 3. ročníku. Rodiče těchto dětí mají samozřejmě nárok na ošetřovné stejně jako ostatní rodiče všech žáků mladších 10 let.

Pokud nebude uvedeno jinak, i v období této uzávěry bude pro zdravé žáky distanční výuky v provozu školní jídelna (mimo jarních prázdnin) za současných pravidel, platný minimálně pro první březnový týden zůstává také čas vymezený pro odběr obědu od 12 do 13 hodin.

Zájemci o školní obědy se nahlásí do pondělí 1. 3. do 8,00 p. Poledníkové – tel. 591141126

Rozvrhy pro žáky 1. - 3. ročníku budou vyvěšeny na webových stránkách v pondělí v 10,00 hodin. Pro žáky 4. - 5. r. zůstává rozvrh hodin stejný.

Chalupová Šárka, ředitelka školy

Vycházka do přírody - pátek 26. 2.

V pátek 26.2. půjdou děti 1. - 3. ročníku v rámci tělesné výchovy na Libotín.
Děti si s sebou vezmou: batůžek, svačinu, pití, pevné boty, pláštěnku.
Dle uvážení peníze, možnost zakoupení občerstvení přes okénko.
J
Návrat na oběd v 11:30 hod.

Pokyny pro žáky od 25.2.2021

V Závišicích 24. 2. 2021

Vážení rodiče,

z nařízení Ministerstva zdravotnictví ČR je nařízeno povinné nošení chirurgických roušek  nebo nanoroušek pro děti od 2 do 15 let.

Žáci školy musí od čtvrtka 25.2. / pokud neseženou do 25. 2.  chirurgické roušky nebo nanoroušky, tak nejpozději od 1.3.2021/ používat pouze chirurgickou roušku  - jednu - / nikoliv domácí látkovou / nebo nanoroušku.

Ochranné pomůcky žáků mají povinnost zajistit rodiče, nikoliv škola.

Děkuji za pochopení této situace a za vstřícnost.

Mgr. et Mgr. Šárka Chalupová, ředitelka školy

ZÁPIS DO 1. ROČNÍKU ZŠ

Zápis do 1. ročníku základní školy pro školní rok 2021/2022 proběhne dne 13. dubna 2021.

Bližší informace k organizaci zápisu budou zveřejněny do konce března 2021.

Výdej PL pro distanční výuku

Z organizačních důvodů se budou pracovní listy pro distanční výuku 4. a 5. ročníku od 16. 2. 2021 vydávat v době 10:00 - 10:30. Prosíme o dodržení času.

UPOZORNĚNÍ - Covid a vši - 5. 2.

Z důvodu výskytu pozitivního testu na Covid - 19 u paní vychovatelky ŠD žádáme rodiče dětí, aby dbali zvýšené pozornosti. Pokud byste u některého z Vašich dětí zpozorovali příznaky onemocnění jako je: zvýšená teplota, průjem, kašel, rýma, bolest svalů - kontaktujte prosím svého dětského lékaře a školu.

Ve škole se vyskytly vši, prosíme prohlédněte svým dětem hlavy. Děkujeme

Vycházka do přírody - pátek 5. 2.

V pátek 5. 2. půjdeme s dětmi po druhé vyučovací hodině na procházku do přírody.
S sebou oblečení dle aktuálního počasí.

Družina - vycházka 27. 1.

Za příznivého počasí půjdeme

ve středu 27.1. s družinou ven.

Odchod ze školy: 13:45

Příchod do školy: 15:00

Prosím, dejte dětem vhodné

oblečení a vyzvedněte si je

mimo tuto dobu.

Děkuji, Žaneta Jadrníčková

Družina - vycházka 18. 1. a 20. 1.

Za příznivého počasí půjdeme

v pondělí 18.1. a ve středu 20.1.

s družinou ven.

Odchod ze školy: 13:45